Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024

Кредит на 6 місяців без відсотків

Часто людині може терміново знадобиться велика сума грошей, а у друзів або родичів такої не знайдеться, тому потрібно шукати інші варіанти. У такому випадку можна скористатися послугами кредитного сервісу Традиція, який видає позики на кращих умовах. Тут можна оформити кредит на 6 місяців без відсотків, що дозволить вам в короткі терміни отримати необхідні фінанси на свої потреби.

Як оформити кредит на 6 місяців без відсотків?

Складність в тому, що зазвичай для отримання довгострокового кредиту, потрібно звертатися в банки і фінансові організації, але там досить строго з тим, кому видається такий кредит. Щоб отримати позику на 6 місяців в банку, потрібно витратити багато часу, зібрати пакет документів (довідки про доходи, наявність майна для застави, виписку про чисту кредитну історію і багато інших), а після цього ще чекати на рішення організації. І якщо гроші потрібні терміново, то звертатися в банк - це не варіант, а набагато зручніше буде скористатися послугами МФО.

Щоб отримати кредит на 6 місяців без відсотків в кредитному сервісі Традиція, досить відповідати основним вимогам і мати мінімальний пакет документів:

  • Потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. У дуже рідкісних випадках компанія може попросити надати довідку про доходи, але зазвичай і в ньому немає потреби.

  • Великі суми грошей видаються під певні цілі, хоча і це працює не завжди. У формі на отримання позики можна вказати, на що саме потрібні фінанси - покупку техніки, меблів, вкладення в свій бізнес або витрати на здоров'я.

  • Вік фізичної особи, яка хоче отримати кредит, повинен бути від 18 років. Більшість МФО видають позики і пенсіонерам, і студентам, і безробітним, так що соціальний статус не так важливий.

  • Якщо у позичальника є робота (офіційна чи неофіційна) або інший дохід, то це буде величезним плюсом. Але в разі відсутності такого, можливість отримати відмову у видачі позики все одно мінімальна.

  • Ще одним пунктом, якому бажано відповідати є кредитна історія. Якщо раніше у вас були проблеми з виплатами кредиту або є непогашені заборгованості, то рекомендовано вказувати не надто велику суму для кредиту, інакше компанія може попросити додаткові гарантії.

Середня сума кредиту на 6 місяців від МФО - близько 10 тис гривень, але якщо потрібно велику суму, то можна подати заявку і менеджер компанії розгляне її. Може знадобитися відповісти на додаткові питання, після чого компанія погодиться видати більший кредит.

Як повертати виплати по кредиту?

Після того, як позичальник отримав потрібну суму, необхідно правильно виплачувати платежі по кредиту, щоб в майбутньому не виникло проблем. Найкраще буде попередньо, після підписання договору, поспілкуватися з менеджером, щоб точно розібрати і уточнити всі питання по виплаті - суми, терміни і додаткові відсотки за користування кредитом. Крім того, на сайті в особистому кабінеті також є спеціальне поле, в якому вказується сума, щоб позичальник вчасно вносив всю суму.

Якщо є фінансові проблеми або заздалегідь стало ясно, що в потрібний день не вийде внести мінімальний платіж, то можна скористатися послугою пролонгації. Кредитний сервіс Традиція завжди готовий допомогти клієнту і допоможе скласти новий план виплат.

Щоб отримати швидкий кредит на 6 місяців без відсотків, звертайтеся в перевірену компанію tradition.com.ua.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 12 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
04.08.2024