Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024

Кредит онлайн на 12 місяців або 1 рік на карту

Зазвичай, якщо комусь терміново потрібна велика сума грошей, то першим ділом звертаються до родичів, батьків або друзів. Але чомусь часто так буває, що у них або немає цих коштів чи немає можливості зараз позичити. Тоді доводиться дуже швидко шукати альтернативні варіанти.

Найпершим вибором в такому випадку здається банк. Тут можна взяти кредит онлайн на карту на рік, але є цілий ряд проблем. По-перше, великі суми в банку видаються тільки через тривалий період розгляду заявки, так що отримати швидку позику не вийде. В середньому, заявку перевірятимуть кілька днів. По-друге, однією з безлічі обов'язкових умов для оформлення кредиту є наявність довідки про працевлаштування і абсолютно чиста кредитна історія. Якщо ви не відповідаєте хоча б одному пункту в ряді вимог, то розраховувати на те, що банк видасть тривалий кредит, не варто.

Більш зручною альтернативою є мікрофінансових організація, кредитний сервіс, який на вигідних умовах надає довгостроковий кредит на 12 місяців. Чим же відрізняється таку позику і як оформити кредит на рік в МФО?

Переваги та особливості довгострокового кредиту на 12 місяців

Мікрокредит, який видається терміном більше, ніж на пару місяців, вважається довгостроковим. Він має ряд плюсів, особливо в порівнянні з іншими видами кредитування. Можна відзначити наступні позитивні сторони:

  • Кредити на великий період мають найнижчу процентну ставку, тому чим більший буде термін, тим менше сплатить позичальник.

  • У кредитному сервісі Традиція не потрібно надавати величезний пакет документів, застави або поручителів для оформлення кредиту. Досить мати ІПН і паспорт громадянина України. У разі необхідності, менеджер може попросити ще документи, але це дуже рідкісні винятки.

  • Все оформляється в онлайні, при цьому не потрібно відвідувати відділення компанії або відправляти документи поштою. Все, що треба зробити - зайти на сайт і заповнити форму. І вже скоро кредит надійде на вказану карту.

  • При подачі заявки на довгостроковий займ, на електронну пошту приходить договір, в якому чітко вказані всі умови виплат, відсотки і комісії. Якщо якесь питання залишається незрозумілим, то завжди можна уточнити інформацію у менеджера. Кредитний сервіс надає послуги без прихованих платежів або сумнівних пунктів.

  • Щоб отримати довгостроковий кредит в МФО, досить відповідати простим вимогам - мати основні документи і бути старше 18 років. Компанія Традиція видає кредити для студентів, пенсіонерів, безробітних або інших фізичних осіб.

  • У банках для видачі великої суми завжди перевіряють кредитну історію, і якщо у позичальника раніше були прострочені платежі, є незакриті кредити або інші проблеми, то їм відмовляють. У МФО все працює не так, тому що кредитна історія тут не враховується і не є причиною для відмови. Позичальнику видають кредит навіть при поганому кредитному рейтингу.

Як взяти і як повернути онлайн кредит на 12 місяців?

Щоб оформити собі кредит на рік, не потрібно їхати до відділення - все виконується онлайн. На сайті tradition.com.ua потрібно ввести термін отримання та сума позики, після цього заповнюється проста заява з основною інформацією, даними паспорта та ідентифікаційним кодом, номером рахунку для отримання кредиту. Протягом 10-20 хвилин вам на карту надійде зазначена сума. Залишається тільки вчасно вносити платежі і повертати борг. Це можна зробити прямо через особистий кабінет на сайті, що дуже зручно.

Онлайн кредитування в кредитному сервісі Традиція - це вигідний і зручний спосіб отримати потрібну суму на великий термін. Ми пропонуємо найкращі умови та найнижчі відсотки по кредиту на будь-який період.

Кредит на картку Приватбанку Кредит онлайн без дзвінків Кредит на 6 місяців Кредит без контактних осіб Кредит без ІПН Кредит з автоматичним рішенням Кредит на картку Ощадбанку Кредит на картку Монобанку Мікропозика на карту Кредит по телефону 1000 грн в кредит 2000 грн в кредит 3000 грн в кредит 4000 грн в кредит 5000 грн в кредит 10000 грн в кредит 15000 грн в кредит Кредит за 15 хвилин Кредит за 1 годину Кредит з простроченням Перекредитування з простроченням Міні кредит Кредит під заставу нерухомості Кредит під заставу авто Промокод від "Традиція" Кредит за 5 хвилин Кредит без перевірки історії Кредит по смс Що якщо не платити? Не дають кредит Кредит пенсіонерам Кредит без фото паспорту Бистрозайм Кредит на погашення мікропозик Моментальний кредит Кредит на картку Альфабанку Кредит на картку ПУМБ Додатки з кредитами Кредит без прописки Кредит без працевлаштування Кредит до зарплати Терміновий кредит Гроші в борг Кредит цілодобово Без відсотків Погана кредитна исторія
Задати питання
Скасування
Сума позики, грн:
Термін позики, днів:
Разом, грн:
Сума позики:
Cтрок, календарні дні:
Кількість платежів:
1
Дата сплати:
Проценти, грн:
Комісії (послуги), грн:
Сума платежу, грн:
Реальна річна процентна ставка, %:
Загальні витрати, грн:
Загальна вартість (сума платежу), грн:
Повернути до:
27.04.2024